Історії успіху

Онлайн-школа EN_ACTION Наталії Берестень

Я - Наталя Берестень, власниця онлайн-школи англійської EN_ACTION, CELTA certified teacher, горю власною справою і викладанням. Люблю читати і подорожувати. 

Перед тим як започаткувати власну справу, я викладала англійську у приватних школах. Згодом стало багато запитів на навчання, які я не могла покрити самостійно. Вирішила співпрацювати з викладачкою і згодом найняла інших працівників і почала рости далі. 

Розкажи про свій проєкт зараз 


Зараз моя команда EN_ACTION складається з 9 членів команди, і ми постійно аутсорсимо ІТ спеціалістів і бухгалтера. Маємо 85+ студентів, 5 пакетів для навчання, постійні 2 додаткові пропозиції (мовні клуби) та щомісячні марафони різної тематики. Наразі запускаємо корпоративну та медичну англійську.Яку велику мету ти ставиш собі на майбутнє з точки зору розвитку власної справи? 


Хотілося б зробити навчання англійської якомога професійнішим в Україні, таким чином відкривати можливості для людей, давати їм шанс на успішне працевлаштування і співпрацю з іноземними компаніями.

Чого ти боялася найбільше, коли тільки розпочинала власну справу?


Я не хотіла розчарувати студентів, і таким чином втратити довіру до себе як до викладача. Боялася, що не вистачить моїх менеджерських здібностей для організації роботи. Досі постійно боюся))

Що цінного ти здобула, розвиваючи власну справу, а чим довелося пожертвувати? 


Пожертвувала великою кількістю власного вільного часу, навчилася ставити пріоритети та визначати, що важливо на даному етапі розвитку проєкту. Все ще вчуся тайм-менеджменту і казати «ні».Про які підводні камені розвитку власної справи ти хотіла б знати наперед?

 
Хотіла б, щоб хтось підказав, як масштабуватися і забезпечити школі постійний притік нових клієнтів.

Що ти порадила б дівчатам, які тільки розпочинають або мріють про власний бізнес? 


Робити, коли все ще неідеально. Домовлятися з собою у вигляді плану Б. Коли я розпочинала власну справу, сказала собі, що завжди можу повернутися просто до викладання, свої навички не загублю і не втрачу.