Історії успіху

Мовна школа «CHOICE» Євгенії Харук

Мене звати Євгенія Харук. Я - мама-дружина-вчителька з мальовничої Сваляви, що на Закарпатті. Я обожнюю свою сім'ю та люблю свою роботу. Я завжди «ЗА» саморозвиток, професійний розвиток та продуктивний відпочинок у колі друзів.

Ідея заснувати власну школу виникла давно. Проте оскільки ще працюю вчителем у державній школі, часу розвивати її не було. Перші впевнені кроки в напрямку розбудови власної приватної школи почала робити, коли приєдналась до проєкту «Бізнес-Мама» у січні 2020. Я прописала собі всі мрії - і ось вже пів року їх успішно втілюю. 

Згадалося як замовляла собі в Інтернеті браслет і чомусь вирішила на ньому написати «choice». Вже тоді я відчула, що так буде називатися моя школа.

Мовна школа CHOICE функціонує із серпня 2020. У ній працює ще двоє вчителів, у нас хороші та лояльні клієнти, ми співпрацюємо з носієм мови і отримуємо з командою кайф від роботи, фінансову та моральну віддачу. Я дуже задоволена результатом, тепер кажу сама собі: «Чому ти так довго чекала?!». В планах ще багато чого цікавенького у нас.

Чого ти боялася найбільше, коли тільки розпочинала власну справу?


Страшно було не знайти надійних та професійних учасників нашої команди вчителів, а ще боялася не мати можливості сплатити орендну плату за приміщення. Хотілося б також краще розбиратися у створенні дружньої та ефективної команди та вміти делегувати.

Що цінного ти здобула, розвиваючи власну справу, а чим довелося пожертвувати?


Цінне - те, що навчилася казати «НІ».
Жертвувати доводиться часом, який можу провести з родиною, а проводжу на роботі.
Тому моя наступна ціль - делегування, більш детальне планування часу (враховуючи час з ❤️).

Що порадила б дівчатам, які тільки розпочинають або мріють про власний бізнес?


  • обов'язково плануйте
  • рухайтеся маленькими кроками, але НЕ стійте на місці
  • спілкуйтеся з людьми, які вас підтримують
  • будьте готові вийти зі своєї зони комфорту (це того варте🤗).

Що цінного ти отримала у проєкті "Бізнес-Мама"?


Підтримку, влучні, тільки корисні поради (без «води») та «чарівний пендель».
Ще неабиякий вплив дали групові дзвінки, фідбек дівчат на різні кейси.  Я завжди брала порцію порад та мега-підтримку від них під час наших обговорень.