Як виникла ідея власної справи?
Сфера брендингу мені подобалася завжди. Карантин навесні 2020 року дав мені можливість над цим добре подумати. Я вирішила спробувати - і все вийшло дуже стрімко.
Знайшла людей, яким була б цікава співпраця, ми орендували офіс і в липні 2020 року вже відкрили двері бренд студії ZMIST.
На скільки себе виправдовує наявність офісу в умовах карантину?
Коли ми заснували ZMIST, ми розуміли, що нам важлива дислокація, щоб статусно була написана адреса. Ми зняли класний офіс в центрі. Але коли у нас почалися великі проєкти, ми побачили, що більшість часу проводимо на об’єктах і працюємо дистанційно.

Зараз в офісі ми проводимо, в основному, зустрічі з клієнтами, а з членів команди там працює лише одна людина.
Ми розділяємо вартість оренди з іншими орендарями, з якими добре потоваришували. Тепер такий час, що потрібно максимально оптимізовувати фінансові витрати, в тому числі і на офіс.
Які особливості залучення та комунікації з клієнтами у вашій сфері діяльності?
Вважаю, наш бренд є галицьким форматом бренду. Це означає, що більшість клієнтів у нас залучаються по рекомендаціях.
Вагому роль я приділяю розбудові особистого бренду через соцмережі, де описую все, чим займаюся. Зараз максимально намагаюся розвивати інстаграм.
На мою думку, дуже важливий канал інформації – це персональний бренд власника, який формується через соцмережі.
Яка позиція вашої бренд студії на ринку у Львові зараз? Що вас вирізняє серед інших?
На ринку зараз є багато бренд-студій, які працюють вже багато років. Я за багатьма спостерігаю, надихаюся і сприймаю конкурентів як людей, які класно роблять свою роботу і люблять те, що роблять. Надіюся, що брендинг буде у Львові розвиватися ще більше.
Наша особливість в тому, що ми працюємо з малим та середнім бізнесом.
Основна перевага – ми надаємо комплексний підхід (стратегія, дизайн).
Які критерії успіху у вашої бренд-студії?
Для нас кожен проєкт, який ми реалізуємо, є критерієм успіху. Найкраще, коли після нашого проєкту кажуть, що це класний бренд, ми його знаємо.
Де ти черпаєш натхнення?
Я черпаю натхнення в собі. Я просто запитую себе, що мені подобається робити, і роблю. Раджу написати список і просто робити це.

Натхнення є в кожному з нас. Тому не треба очікувати, що хтось ззовні прийде і почне вас надихати. Бо цього може ніколи не статися.
Ваше натхнення – це ваша відповідальність.