Події

Прямий ефір із Юлією Антошик-Мартинюк

Запрошуємо 25 лютого о 10:00 на прямий ефір з Юлією Антошик-Мартинюк, засновницею інформаційної платформи “Kapusta.Center”, поговорити про Самоцінність як запоруку успіху і самореалізації жінки.

Самоцінність жінки в нашому розумінні - це внутрішня сила:
  • зрозуміти, прийняти і транслювати у світ свої життєві принципи і переконання; 
  • дозволити собі робити те, що є безпечним, корисним і додає енергії; 
  • вибудувати комфортні для себе умови відносин з будь-ким у будь-якій ситуації і протистояти тому, що тебе не влаштовує -  не мовчати, коли ображають, відповідати за себе, свої вчинки та слова, не терпіти, коли б'ють (у прямому сенсі також), не опускати рук, коли всі навколо проти тебе.

Самоцінність жінки - це сила її власних думок і дій, які дають змогу жити так, як хочеться, і розуміння себе, своїх меж, прийняття та повага до себе 

Жінка, яка відчуває свою цінність, не дасть роботодавцю знецінити свої вміння і результати роботи, а шукатиме кращого місця праці; залишить руйнуючі відносини, а не терпітиме до кращих часів; піклуватиметься про своє здоров’я і не дозволить лікарю ввести себе в оману. Вона знаходить потрібну інформацію, вона розвивається, вона оточує себе прекрасними людьми і коли складно - придумує рішення і може попросити інших про допомогу та підтримку.

Тож на зустрічі Юля розкаже про:

🔸 себе та про свій життєвий досвід;
🔸 роль самоцінності у власному житті;
🔸 чому важливо себе цінувати і чому самореалізація - життєво необхідна потреба жінки?
🔸 свій шлях розвитку власної справи. Як з’явилася ідея започаткувати Kapusta.Center?
🔸 місію центру. Яку потребу допомагає вирішувати центр? 
🔸 плани подальшого розвитку центру.

Зустріч відбудеться у форматі прямої трансляції на Facebook-сторінці Бізнес-Мами. Доєднатись до події ви можете за посиланням: https://cutt.ly/flwjtdp