Історії успіху

Ресурс Start with Resume Оксани Ровної

Мене звати Оксана Ровна. Я рекрутер, працюю в американській IT компанії. Зараз Живу в Кракові. Я люблю ходити у гори, подорожувати, волонтерити.

Ідея працювати на себе крутилася в моїй голові досить довго, але я не могла її до кінця сформувати.

Остаточно вирішила займатися власною справою і саме тим, що зараз роблю, коли взяла участь у «Бізнес-Мамі» та отримала від Надії Рогозіної посібник з ідеями для бізнесу. 

З того часу надаю послуги створення резюме та коучингу у підготовці до інтерв'ю. Працюю двома мовами (українською та англійською). Я назвала свій бізнес Start with Resume.

Чого ти боялася найбільше, коли тільки розпочинала працювати на себе?


Я тільки розпочала власну справу, і наразі в мене вже є один постійний клієнт. Найбільший страх — це те, що мої послуги нікому непотрібні, що вони настільки прості, що люди можуть це зробити самі і я їм не принесу користі.

Про які підводні камені роботи на себе ти тепер хотіла б знати наперед?


Не потрібно чекати вічність і намагатися безкінечно все вдосконалювати, так і не зробивши жодного практичного кроку. Ви ніколи не будете до кінця задоволені своїм сайтом, постами в інстаграмі і першою консультацією з клієнтом.

Варто запускати справу одразу. Нехай неідеальну, але достатню добру справу. Усе пропрацюється і довершиться в процесі. 

Так як я щойно запустила проєкт, наразі інших підводних каменів ще не знайшлося :)

Що цінного ти здобула, розвиваючи власну справу, а чим довелося пожертвувати?


Здобула навички креативного мислення, розуміння, що завжди буде простір для вдосконалення. А ще мій продукт чи послуга не має подобатися всім.

Розібралася самостійно в азах маркетингу, почала користуватися програмами та сервісами, які раніше не використовувала.

Що порадила б дівчатам, які тільки розпочинають або мріють про власний бізнес?


Багато вчитися, добре знати свою справу, не боятися і розпочинати відразу!

Яку велику мету ти ставиш собі на майбутнє з точки зору розвитку власної справи?


На меті я маю розширити коло діяльності. До прикладу —  проводити лекції для студентів та випускників, тренінги для клієнтів, що хочуть підготуватися до інтерв'ю.

Що цінного ти отримала у проєкті "Бізнес-Мама"?


Після того, як я виконала завдання написати усі вміння, що я маю, у спільноті у закритій групі проєкту у фейсбуці, я зрозуміла, що в мене дуже багато талантів і треба вже нарешті їх використовувати в житті.

Також я побачила багатьох талановитих жінок і була вражена, який потенціал закладено в кожній з нас. Це мене дуже надихнуло!