жінка безмежно подібна до ніжності
Art-модельний перформанс
30 червня 16:00 Львівський палац мистецтв


В рамках фестивалю "Французька весна" у Львові 2021
АВТОРКИ ПЕРФОРМАНСУ
Оксана Лобас-Заяць
Авторка ідеї та дизайнерка колекції суконь
Членкиня Спілки дизайнерів України і Жіночої ділової палати України, Лауреатка Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації "Дизайн" імені Олени Кульчицької за 2020 рік. Займається розробкою та виготовленням індивідуального одягу для всієї родини, організацією тематичних проектів у fashion-індустрії, підтримує розвиток українських традицій у різних проявах. Учасниця бізнес-коучингового проєкту "Бізнес-Мама". Багатодітна мама.
Мар'яна Кучма
Режисерка-постановниця
Актриса Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, авторка курсу "Дикція - це Творчість"
Ілона Верхівська-Ельтек
Авторка віршів
Композиторка і поетеса, членкиня Національної спілки композиторів України, завідувачка навчальною практикою, викладачка композиції у Львівському музичному фаховому коледжі ім. С.Людкевича, голова методичного об'єднання викладачів музичних дисциплін закладів передвищої фахової освіти у Львівській області, засновниця Благодійного музичного проекту "Коляда за Життя", власниця Творчої студії "Вітаннячко зі Львова", членкиня Жіночої Ділової Палати.
ЗАПРОШУЄМО!
Пориньте в атмосферу покинутої галереї, де оживають скульптури і де кожна може стати музою
УЧАСНИЦІ ПЕРФОРМАНСУ
Ганна Гаврилів
Громадська діячка у сфері збереження культурної спадщини, експерт з історичної нерухомості, засновниця БФ «Спадщина.UA». Директорка з комунікації та регіональний представник Franklin Covey Education Ukraine, ІІ Віце-місіс Східна Європа (2019), Mrs. Summer International (2019)
Наталія Чмир-Козяр
Музикантка, диригентка, співачка, менеджерка музичних проектів, педагог, засновниця, організаторка і директор щорічного Всеукраїнського хорового фестивалю «Жайвір скликає друзів» та Всеукраїнського конкурсу молодих диригентів імені Миколи Колесси, експертка Українського культурного фонду 2020 року, засновниця і художній керівник, диригентка дитячо-молодіжного камерного хору «Жайвір»
Ірина Демків
Юристка, дизайнерка одягу, громадська діячка, заступник голови Комісії з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ООС ГР при Львівській ОДА
Олена Гусєва
Власниця і дизайнерка Дизайн-ательє Олени Гусєвої та бренду дитячого одягу GussevaKids
Оксана Батт
Директорка мережі крамниць-кав'ярень "Живий хліб"
Оксана Щур-Шахова
Founder | Co-owner Lviv HR Solutions, HR бізнес-консультант, психолог, автор книги «Restart. Особиста місія – Щастя»
Маріанна Іванець
Засновниця івент-агентства "Zion Rose", співзасновниця сімейного бренду "GastroFish", співзасновниця равликового господарства "Mollusko"
Соломія Гриценяк
Заступниця директора ГО "Альянс франсез" у Львові
Мілена Медвідь
Директорка обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури при Департаменті з питань культури, національностей і релігій ЛОДА
Дзвінка Костишин
Засновниця художньої студії "Art-Вітер", маркетинг-директорка Міжнародного Круїзного Клубу InCruises
Наталія Решетило
Викладачка англійської за авторською методикою, ведуча каналу про English на YouTube, співзасновниця пивного бару Beer Culture
Галина Мазур
Філологиня, художниця, музейниця, наукова співробітниця Дому Франка
Христина Рикмас
Викладачка музики, співачка, піаністка, поетеса, наукова співробітниця Дому Франка
Євгенія Ульгурська-Дмитрів
Викладачка кафедри Дизайну середовища ЛНАМ, учасниця і кураторка міжнародних проєктів та виставок, авторка проєкту "Практична майстерня "Живопис імпресіонізму"
Ірина Климович
Засновниця телекомпанії «Кадрики», засновниця ліцензованого дитячого мистецького садочку «Кадрики», продюсерка, режисерка, телеведуча, сценаристка, авторка ідеї та організаторка премії «Родина року»
Оксана Олейнюк-Пухляк
Ландшафтний архітектор із стажем 25 років, доцент кафедри Ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології Національного Лісотехнічного Університету, авторка парку ім. св. Івана Павла ІІ і багатьох садів, як приватних, так і монастирських, експертка з органічного землеробства
Оля Федина
Випускниця НВК "Школа-гімназія Шептицьких"
Орися Заяць
Студентка Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Гетьманська Вірлиця, бігунка, учасниця та переможниця у півмарафонах на теренах Львова
ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
30 червня, 16:00
Львівський палац мистецтв,
вулиця Миколи Коперника, 17

Тривалість - 1 год. Вхід - згідно з правилами Львівського палацу мистецтв
КОНТАКТНА ОСОБА
Оксана Лобас-Заяць
+38097-458-81-99